Subkampindeling

Hieronder staat de lijst met welke groepen op welk subkamp staan. Sta je op The Wood, The Forest of op The Field?

De subkampen zijn in kleinere vakken opgedeeld, die je hieronder op de kaart ziet. Achter je groepsnaam staat het vak waar je je tent neer kan zetten of terugvinden. (tussen de haakjes is je groepsnummer zodat je je groep kan herkennen als er meer groepen met dezelfde naam zijn).

subkampen si19

The Wood

Admiralengroep (1875) - 1a
Agger Martini Groep (2121) - 1b
Albert Schweitzergroep (2274) - 1d
Albert Schweitzergroep (2479) - 1c
Altenagroep (2257) - 1a
Andreas Zijlmansgroep (1663) - 1c
Andriessengroep (1716) - 1b
Arooda (2285) - 1c
Be Pals Prinses Juliana (2416) - 1b
Berdenis van Berlekomgroep (2198) - 1a
Bernisse (2277) - 1d
Bos en Duin (1821) - 1e
Brownseagroep 66 (2030) - 1a
De Biezenhutters (1087) - 1e
De Vliegende Pijl, groep 19 (2168) - 1a
De Watergeuzen (2206) - 1b
De Zwervers (1315) - 1a
Don Bosco (1428) - 1a
Dorus Rijkersgroep Oss (1685) - 1e
Dr. Saal van Zwanenberg (1688) - 1c
Driestromengroep (2263) - 1b
Eliboegroep Scouting Vinkeveen (2148) - 1b
Fakkeldraagsters (2123) - 1b
Fivelgroep Eemsmond (1326) - 1b
Fons Olterdissen (1396) - 1d
Franciscus Lodewijkgroep (2091) - 1a
Frederik Hendrik (1508) - 1d
H.J.B. Llanos (1968) - 1c
Hendrik van Halewijn (2038) - 1c
Henk Brunt (2003) - 1b
Impeesa (2332) - 1e
Isala Groep Doesburg (1277) - 1a
Jacob Valcke (2233) - 1c
Jeanne d'Arc & St Ludger (1295) - 1a
Jeanne d'Arcgroep (1429) - 1d
jhr schimmelpenninck (1199) - 1a
Jubam (1627) - 1a
Kameleon Kinheim (1829) - 1b
Kazan de wolfgroep (2202) - 1b
Keizer Karel Groep (1861) - 1a
Kennisnetwerk (4322) - 1b
Kon-Tiki (1166) - 1b
Lady Baden Powell (1868) - 1b
Luchtvaartgroep (2187) - 1c
Luctor et Emergo 'De Blauwe Reigers Twente' (1969) - 1a
Margaretha Sinclair (1954) - 1b
Mgr Bekkersgroep (1664) - 1d
mgr de la Geneste (1647) - 1c
Motor Stam Nederland (127483) - 1b
Mr. van Daalgroep (2297) - 1d
mr.bakker (2239) - 1b
Olivier van Noort Rotterdam (2055) - 1c
Paulusgroep (1210) - 1b
Pandergroep Scouting Abcoude (2141) - 1b
Pieter Maritz (1190) - 1b
pioniers oude mijnstreek (1379) - 1b
Reggegroep (1976) - 1b
Regio Drie Rivieren Utrecht (2126) - 1a
Regio Neder Veluwe (4742) - 1a
Regio Noord-Veluwe / Flevoland (1145) - 1b
Regio Scouting Zeeland (2193) - 1a
Regio Utrechtse Heuvelrug (2099) - 1e
Rhedense Pioniers (1117) - 1b
Sc.Burg.Welschen Meerhoven (3097) - 1e
Scout-In (3193) - 1b
Scouting Aalst-Waalre (1562) - 1b
Scouting Aalten (1291) - 1a
Scouting Albert Schweitzer (1498) - 1d
Scouting Alblasserdam (2283) - 1a
Scouting Anne Frank & St. Nicolaas (2138) - 1c
Scouting Ariëns Ingrid (1931) - 1b
Scouting Azoelen (1982) - 1e
Scouting Baden Powell Venlo (1466) - 1c
Scouting Berghem - PG Frassati (1679) - 1a
Scouting Bernadette Goes (2230) - 1b
Scouting Boxtel (1631) - 1c
Scouting Cay Noya (2107) - 1d
Scouting Cuijk (1646) - 1b
Scouting Delmo (1480) - 1c
Scouting Den Hoorn (2328) - 1c
Scouting Deurne (1695) - 1b
Scouting Die Wiltgraeff (1203) - 1d
Scouting Dirk Duyvel (1768) - 1a
Scouting Dn Hartel (1677) - 1d
Scouting Don Bosco Soest (2122) - 1b
Scouting Driesprong (1499) - 1b
Scouting Elfregi Zaanstreek (1817) - 1b
Scouting EOS / St Hubertus (2222) - 1b
Scouting Erasmus Oosterhout (1672) - 1d
Scouting Ernst van Kempengroep (2114) - 1e
Scouting Esjeeka (1732) - 1b
Scouting Flevo (1882) - 1b
Scouting Goedereede (2269) - 1e
scouting graaf bernadotte I (1846) - 1a
Scouting Groessen (1271) - 1c
Scouting Haagse Hout (2438) - 1b
Scouting Hedera (2319) - 1d
Scouting Heesch (1681) - 1b
Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep (1896) - 1d
Scouting Impeesa (2105) - 1c
Scouting James Lovell (1909) - 1b
Scouting Jan Campert Groep (2145) - 1b
Scouting Jan Wandelaar (1167) - 1a
Scouting Jorisgroep Oudewater (2312) - 1c
Scouting Jutters Willemsoord (1752) - 1e
SCOUTING KIZITO GROEP (1571) - 1d
Scouting LAROS (1507) - 1b
Scouting Laurentius (1668) - 1d
Scouting lodewijkgroep (2217) - 1d
Scouting Limmen (1809) - 1d
Scouting Livingstone (1532) - 1a
Scouting Malden (1235) - 1d
Scouting Mira Ceti (1682) - 1a
Scouting Montfoort (2130) - 1b
Scouting Oudenbosch (1703) - 1b
Scouting Pius XII Leidschendam (2456) - 1b
Scouting polanen (2344) - 1e
Scouting Prinses Irene (1708) - 1a
Scouting Rhenova (2149) - 1a
Scouting Rijsbergen (1557) - 1d
Scouting Roothaangroep (1281) - 1c
Scouting Satoko Kitahara (2457) - 1a
Scouting Scherpenzeel e.o. (1200) - 1b
Scouting Schinnen (1381) - 1d
Scouting Sint Joris Ridderkerk (2061) - 1a
Scouting Sint Martinus Breda-West (1515) - 1d
scouting someren (1698) - 1a
scouting st paulus venlo (1468) - 1c
Scouting St. Franciscusgroep (1374) - 1a
Scouting St. Job Leuken-Weert (1455) - 1b
Scouting St. Jozef (2360) - 1b
Scouting St. Jozef (Deurne) (1694) - 1a
Scouting St. Jozef & Emerentiana (2401) - 1d
Scouting St. Martinus (1606) - 1a
Scouting St. Martinus Beek (1415) - 1b
Scouting St. Salvius (1420) - 1c
Scouting Starrenburg Groep 38 (2033) - 1b
Scouting Sweder van Voorst (3047) - 1a
Scouting Titus Brandsma (1699) - 1c
Scouting Veghel (1739) - 1a
Scouting Voerendaal (1363) - 1a
Scouting Welten (1349) - 1a
Scouting Willem de Zwijger (2327) - 1b
Scouting Woezik (1251) - 1c
Scouting Wouw (1713) - 1a
Scoutinggroep 'De Bison' (2182) - 1a
Scoutinggroep JJB (1130) - 1b
Scoutinggroep Lambertus Etten-Leur (1552) - 1d
Scoutinggroep Martin Luther King (1784) - 1b
Scoutinggroep Minerva (1753) - 1d
Scoutinggroep President Steyn (1912) - 1e
Scoutinggroep Sint Maarten (1574) - 1b
Scoutinggroep St. Jan (1558) - 1a
Scoutinggroep Zuylensteyn (2152) - 1b
Sint Vincentius (1373) - 1c
Soekwa (2109) - 1e
st Martin Gasmangroep (2005) - 1c
St Werenfridusgroep (1259) - 1b
St Willibrordgroep (1269) - 1d
St. Jozef (1667) - 1d
St. Oswaldusgroep (1288) - 1d
St. Radboud (1850) - 1d
St. Scouting Maria Goretti (1554) - 1e
St.Tarcisius (1609) - 1c
Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell (1123) - 1a
Stoevelaargroep (1930) - 1b
Subanhara Liemersgroep (1274) - 1b
Thorheimgroep Doorn (2153) - 1a
Tjarda (2403) - 1e
Vaandrig Peetoom Vendel (1785) - 1e
Vereniging Aquarius Dirkshorn (1757) - 1c
Wartburggroep (1006) - 1a
waterscoutinggroep Pocahontas (2334) - 1e
Willem de Zwijgergroep III (2291) - 1c
ZV de Batavieren (1236) - 1d

The Field

Abel Tasman groep (1275) - 2a
André de Thaye (1095) - 2c
Arrowe-groepen (1887) - 2a
Christiaan de Wet (1418) - 2a
Cornelis Tromp Groep 14 (2025) - 2f
De Damherten (2455) - 2b
De Geuzen (1100) - 2g
De Geuzen (1767) - 2a
De Hoeve (2442) - 2b
De Meridiaan (1170) - 2g
De Verbinding (2510) - 2f
De Vundelaar (1921) - 2b
De Zwervers (1202) - 2g
Dr. Ariens-Buettegroep (1910) - 2f
Dr. Ariënsgroep (1955) - 2b
Flevo-Scouts (1150) - 2c
Gelre Groep (1920) - 2g
Gillesa-groep (1579) - 2g
Graaf Folke Bernadotte (1525) - 2a
Hartelgroep (2276) - 2f
HIT Mook (9128) - 2c
Hopman Masselman Groep (2124) - 2a
Jan van Hoofgroep (2128) - 2a
Johan & Cornelis de Witt - Medo (2287) - 2f
Karel Doormangroep 1 (2092) - 2g
Klaas Kittengroep (2020) - 2g
kompasnaald gorssel (1172) - 2a
Landelijke vrijwilligersorganisatie (2567) - 2b
Langenberg-ede (1189) - 2f
Laurentiusgroep (2119) - 2g
Manitoba (2106) - 2g
Miguel Pro Waterscouting (1105) - 2a
OPV-Schoonoord (1196) - 2b
Osbornegroep (4770) - 2b
Pakawevers-groep (1297) - 2c
Pastoor Vroomansgroep (1733) - 2f
Paula Geertsgroep (1869) - 2c
Paulus & Petrus Dondersgroep (1129) - 2g
Petrus Dondersgroep (1612) - 2f
scouting 63 leimuiden (2387) - 2g
Scouting Allart van Heemstede (2084) - 2a
Scouting Alphen (1577) - 2a
Scouting Alverna (1247) - 2f
Scouting Bennekom (1187) - 2c
Scouting Berkel-Enschot (1641) - 2c
Scouting Boekel (1735) - 2c
Scouting Columbus (1601) - 2c
Scouting Dalfsen Dalflandgroep (1988) - 2f
Scouting Dannenburcht (1262) - 2b
Scouting De Lier (2350) - 2c
Scouting de Rietkampers (1227) - 2g
Scouting Frama (1522) - 2g
Scouting geffen (1680) - 2c
Scouting Gouden Cirkel (2199) - 2g
Scouting Haagse Beemden (1501) - 2c
Scouting Hellevoetsluis (2270) - 2c
Scouting Hertog Jan van Brabant (1622) - 2a
Scouting Hiawatha (2111) - 2f
Scouting Hoogerheide (1490) - 2a
Scouting IJsselgroep (1173) - 2a
Scouting Jan de Rooij (1662) - 2f
Scouting Jan van Speyk (1872) - 2g
Scouting Johannes Vianney (1540) - 2a
Scouting Kagiwepi (1874) - 2g
Scouting Karel de Stoute (1248) - 2c
Scouting Katimavik (2189) - 2g
Scouting Lieshout - Mariahout (1594) - 2f
Scouting Lucas (1608) - 2f
Scouting Maasland (2342) - 2a
Scouting Mierlo (1595) - 2c
Scouting Mondriaan (2506) - 2g
Scouting Nederweert (1449) - 2f
Scouting Oostburg (2225) - 2g
Scouting Oud Best (1521) - 2g
Scouting Paulus (1592) - 2f
Scouting Pijnacker (2330) - 2f
Scouting Puttershoek (2265) - 2g
Scouting Raboes (1885) - 2g
Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk (2346) - 2g
Scouting Rijpelberg (1589) - 2c
Scouting Schonauwen (2191) - 2c
scouting st.lambertus (1639) - 2c
Scouting Tarcisius (1551) - 2g
Scouting Tarcisius Ede (1192) - 2g
Scouting Uotha (1737) - 2c
Scouting Ussen - Oss (1683) - 2a
Scouting Vasanta (1884) - 2g
Scoutinggroep De Markesteen (1118) - 2f
Scoutinggroep Valeouwe (1144) - 2c
St. Anthonius (2219) - 2g
St. Augustinusgroep (1256) - 2b
St. Stanislaus (1208) - 2a
St.-Christoffelgroep Hintham-Rosmalen (1614) - 2g
St.Paulus (1899) - 2f
St.Scouting Saffatin Maurik (1215) - 2a
St. Stanislaus Kostka (1624) - 2g
Tapawingo (1116) - 2c
Titus Brandsmagroep (1684) - 2b
van Brederode (2292) - 2c
Vereniging Prins Willem van Oranje (1610) - 2f
Vereniging Scouting Paulus (1553) - 2c
Vereniging Scouting St. Willibrord Goirle (1718) - 2f
Verkennersgroep St. Hubertus (1432) - 2b
Victorie (1772) - 2c

The Forrest

Aerendheemgroep (1096) - 3e
Alexandergroep (1149) - 3d
Ascanen Groep (1159) - 3f
Ben Labre (2117) - 3e
Burgemeester Herman Witte groep (1543) - 3d
c s z Indabagroep (1997) - 3f
Canisiusgroep (2216) - 3d
Chr. Scoutinggroep Burmania (1071) - 3f
Cornelis Lelygroep (1169) - 3e
Corvus Corone (2494) - 3e
Cranenborghgroep (2019) - 3f
Cunera-st Marcellinus (1938) - 3f
De Borgergroep (1080) - 3d
de IJsselgroep (2000) - 3d
De Jaguars (2443) - 3e
De Mohicanen (2409) - 3a
de spoorzoekers (2074) - 3d
De Strandvogels (2273) - 3e
De Vliegende Pijl (1838) - 3f
Die Robben (1789) - 3f
Die Wijcker Duinjaghers (1798) - 3a
Dirck Rembrantsz Groep Scouting Niedorp (1763) - 3d
Dr A.F. Philips groep (1533) - 3d
Dr. A.E. Hermansgroep (2154) - 3c
Dr Albert Schweitzer (1523) - 3f
Dr. Ariënsgroep Apeldoorn (1126) - 3e
Dutmella (1548) - 3f
Gorinchemse Zeeverkenners (2253) - 3a
Hannie Schaft Groep (1168) - 3a
Hanzeluiden (2004) - 3d
Hélène H. Wilkensgroep (1178) - 3d
Hertog van Beijeren-Gosaha (2231) - 3f
Hertog van Gelregroep (1135) - 3e
Hike and Seek (123395) - 3e
IJmondtrekkers (1808) - 3d
Jan Lijdinggroep (1999) - 3b
John McCormickgroep (2333) - 3e
jonko groep (1284) - 3b
kameleon groep sc vasse eo (2480) - 3a
Karel Doorman Groep (1181) - 3d
karmijngroep (1229) - 3d
Lamoraal van Egmond (1816) - 3b
Landelijk team Spel (2701) - 3c
Leeghwater (1867) - 3d
Markiezaatsgroep (1482) - 3d
Mees Toxopeus (1796) - 3a
Menno van Coehoorngroep (1486) - 3e
Nannie van der Wiele (1852) - 3f
Nico Steenbeekgroep (2139) - 3e
Olivier van Noort II (2314) - 3f
Phileretmai (1239) - 3e
Prinses Amalia Groep (2181) - 3b
Prinses Irene Groep 45 (2034) - 3e
Prinses Margriet (2229) - 3a
Radboudgroep (1865) - 3f
Regio Maastricht en Mergelland (1385) - 3f
Regio Rondom de IJssel (4687) - 3c
Regio ZON (1216) - 3e
Ruwaard van Putten (2275) - 3a
Rythovius (1572) - 3e
Sc St Lambertus Blerick (1459) - 3e
sc st Maarten/Hildegard (2449) - 3d
Scouting 'Schultegroep' Diever (1043) - 3d
scouting 't jagertje hulst (2215) - 3d
Scouting 't Volbert (1952) - 3f
Scouting Albrandswaard (2077) - 3b
Scouting Batenstein (2132) - 3b
Scouting Berlicum (1598) - 3a
Scouting Bladel (1619) - 3a
Scouting Bolaro (2385) - 3b
Scouting Borculo Cycloongroep (1292) - 3e
Scouting Brandevoort (3067) - 3e
Scouting Brigitta (1826) - 3b
Scouting Charlois Rotterdam (2067) - 3d
Scouting David G. Alford (1179) - 3e
Scouting Die Kantanky's (2303) - 3f
Scouting Don Bosco Mook (1231) - 3a
Scouting Don Garcia Moreno (1635) - 3c
Scouting Doornakkers (1526) - 3b
Scouting Dr. Akkermansgroep (1656) - 3f
Scouting Duiven (1270) - 3d
Scouting Franciscusgroep Leiden (2357) - 3d
Scouting Ginneken (1497) - 3a
Scouting Graaf van Gelre (2588) - 3f
Scouting Groenewoud (1731) - 3e
Scouting Groep Greate Pier Sneek (1083) - 3e
Scouting Hamaland (1279) - 3a
Scouting Hedera (2477) - 3f
Scouting Heenetrecht (1495) - 3c
Scouting Hoograven (2173) - 3f
Scouting Hoogvliet (2071) - 3d
Scouting Irmin-Taweb (1147) - 3a
Scouting Jan Hilgers (1191) - 3d
Scouting Jan van Hoof (1232) - 3f
Scouting Krommenie (1815) - 3d
Scouting Langedijk Martinus groep (123447) - 3c
Scouting Leonardus (1590) - 3f
Scouting Lord Baden-Powell (1720) - 3f
Scouting Lunteren (2578) - 3a
Scouting Maarten van Rossum (1138) - 3b
Scouting Maggy Lekeux Laren-Eemnes (1886) - 3d
Scouting Mariagroep Oosterhout (1673) - 3e
Scouting Marsua (2147) - 3e
Scouting Meppel (1057) - 3d
Scouting Mill (1649) - 3b
Scouting Montgomery (1881) - 3e
Scouting Naaldwijk (2345) - 3e
Scouting Nijkerk (1163) - 3d
scouting ootmarsum (1960) - 3e
Scouting Oud-Beijerland (2264) - 3c
Scouting Panoord (2295) - 3c
Scouting Paul Kruger (1226) - 3e
Scouting Peerke Donders (1728) - 3e
Scouting Pere Kersten Stratum (1530) - 3b
Scouting Pytheas (1348) - 3e
Scouting Raamsdonksveer (1674) - 3a
Scouting Ravenstein (1689) - 3f
Scouting Ridder Fulco (2155) - 3d
Scouting Rudyard Kipling (1545) - 3a
Scouting Salwega (2158) - 3e
Scouting Schaijk (1690) - 3b
Scouting Schutgraaf Arnhem (1112) - 3a
Scouting Sint Joris (1512) - 3b
Scouting St. Pancratius/Maria Immaculata Erica (1050) - 3b
Scouting Stratum (2487) - 3f
Scouting Texel (1760) - 3f
Scouting Tichlouw (1463) - 3f
Scouting Titus Brandsma (1919) - 3a
Scouting Traianus (1234) - 3b
Scouting Volkel (1740) - 3e
Scouting Vreeswijk (Livingstonegroep en Prins Bernhardgroep) (2135) - 3e
Scouting WABO (1845) - 3d
Scouting willibrord (2376) - 3b
Scouting Zetten (1266) - 3e
Scouting Zevenbergen (1714) - 3e
SCOUTINGGROEP DON BOSCO (1566) - 3e
Scoutinggroep Mercury (1783) - 3d
Scoutinggroep Merhula (2115) - 3d
Scoutinggroep Munstergeleen (1421) - 3b
Scoutinggroep Ontdekkers (3950) - 3c
scoutinggroep wapata (2380) - 3d
Sint Jorisgroep 5 (2427) - 3d
Sint Monulphusgroep (1387) - 3c
Sint Rafael (1534) - 3a
Sleutelstam (129172) - 3d
st sc Honselersdijk (2339) - 3d
st sc st christoffel (1375) - 3d
st scouting vught-noord (1616) - 3e
St. Bonifaasgroep Rijen (1580) - 3b
St. Michiel & Lioba (1067) - 3c
St. Sc.Clifford Reichert (2129) - 3a
St. Scouting Skoltaro (1293) - 3e
st.stefanus (1575) - 3d
St.Zeeverkenners Gabrielgroep (1241) - 3e
StellaMaris St.Willibrordus (1853) - 3c
the Buffalo's (1849) - 3b
Thomas More groep (1555) - 3b
U.F.O. (130044) - 3f
Vaandrig Lengton Groep (1996) - 3d
Vaandrig Leppink Groep (1948) - 3b
van Heeckeren van Kell (1298) - 3d
Van Speijkgroep (2290) - 3e
van Swietengroep (2538) - 3c
van Wassenaer van Obdam (2375) - 3b
Van Woesikgroep Wassenaar (2377) - 3f
Velpsche Woudloopers en de Olmen (1120) - 3f
Vereniging Scouting Klaas Toxopeus (1904) - 3a
Vereniging Scouting Maurits - Viool (2577) - 3e
Voortrappersgroep (2242) - 3f
Wiawaha-Beverwijk (1797) - 3a
Willem de Zwijger (2176) - 3b
Zona (1180) - 3e