Subkampindeling

Hieronder staat de lijst met welke groepen op welk subkamp staan. Sta je op The Valley of op The Field?

De beide subkampen zijn in kleinere vakken opgedeeld, die je hieronder op de kaart ziet. Achter je groepsnaam staat het vak waar je je tent neer kan zetten of terugvinden

subkampverdeling

The Valley

Adelbertusgroep - 1B
Albert Schweitzergroep - 1E
Alexandergroep - 1F
André de Thaye - 1F
Andreas Zijlmansgroep - 1C
Andriessengroep - 1C
Angelo Roncalli - 1C
Ascanen Groep - 1B
Baden Powell - 1E
Ben Labre - 1B
Berdenis van Berlekomgroep - 1B
Bos en Duin - 1E
Brownseagroep 66 - 1B
Chr. Scoutinggroep Burmania - 1B
Christiaan de Wet - 1E
Cornelis de Houtman groep - 1E
Cornelis Lelygroep - 1B
david g alford - 1F
De Borgergroep - 1D
De Brimzen - 1E
De Geuzen - 1D
De Rimboejagers - 1C
de spoorzoekers - 1A
De Verbinding - 1D
De Wâldswalkers - 1D
Die Wijcker Duinjaghers - 1E
Dorus Rijkersgroep Oss - 1B
Dr A.F. Philips groep - 1B
Dr Albert Schweitzer - 1C
Dr. A.E. Hermansgroep - 1D
Driestromengroep - 1C
Fakkeldraagsters - 1F
Frederik Hendrik - 1B
Gouden Cirkelgroep - 1E
Graaf Folke Bernadotte - 1D
Hertog van Beijeren-Gosaha - 1E
HIT Alphen - 1A
HIT Harderwijk - 1E
Hopman Latour Groep - 1D
impeesa - 1D
Jan Lijdinggroep - 1B
Jeanne d'Arcgroep - 1D
John F Kennedy-groep - 1B
Kameleon Kinheim - 1C
Karel Doormangroep - 1D
Karel Doormangroep 1 - 1D
Koog-Zaandijk Sc.St. - 1E
Lady Baden Powell - 1E
Lamoraal van Egmond - 1E
Landelijke vrijwilligersorganisatie - 1D
Laurentiusgroep - 1E
Leeghwater - 1A
Margaretha Sinclair - 1D
Markiezaatsgroep - 1E
Menno van Coehoorngroep - 1C
mgr de la Geneste - 1D
Miguel Pro Waterscouting - 1E
mr.bakker - 1D
Nannie van der Wiele - 1E
Nawaka - 1A
Nico Steenbeekgroep - 1A
Olivier van Noort II - 1A
Pakawevers-groep - 1C
Pastoor Simonsgroep - 1B
Paulusgroep - 1A
Petrus Dondersgroep - 1D
Phileretmai - 1C
pinksterkamp dwingeloo stafgroep p.k.d. - 1B
Plusscouts Sint Gerlach - 1F
Programmagroep Spel - 1A
Radboudgroep - 1A
Radix Enschede - 1B
Rampen stam - 1B
Regio Hart van Brabant - 1B
Regio Klein Gelderland - 1E
Regio Maasdelta - 1D
Regio Twenteland - 1E
Regio Utrechtse Heuvelrug - 1B
Ruwaard van Putten - 1D
Sc. Pres. F.D. Roosevelt - 1B
Sc.Jeanne d'Arc Halsteren - 1E
Schout bij nacht Doorman groep - 1F
Scouting Aalst-Waalre - 1E
Scouting Aalten - 1B
Scouting Alphen - 1F
Scouting Azoelen - 1B
Scouting Baden Powell Venlo - 1F
Scouting Batenstein - 1D
Scouting Berkel-Enschot - 1E
Scouting Berlicum - 1E
Scouting Bodegraven - 1F
Scouting Boekel - 1F
Scouting Bunde - 1D
Scouting Cay Noya - 1E
Scouting Charlois Rotterdam - 1D
Scouting Dannenburcht - 1D
Scouting de Valkeniers - 1B
Scouting Delmo - 1D
Scouting Den Hoorn - 1B
Scouting Dieren - 1E
Scouting Doornakkers - 1D
Scouting Driesprong - 1C
Scouting Gregor Brokampgroep Kerkrade - 1B
Scouting Groenewoud - 1B
Scouting Groep Greate Pier Sneek - 1D
Scouting Groessen - 1F
SCOUTING HASSELO - 1D
Scouting Jan de Rooij - 1A
Scouting Kapelaan Berix - 1B
Scouting Karel de Stoute - 1D
Scouting Keent-Moesel - 1A
Scouting Lambertus - 1E
Scouting Langedijk Martinus groep - 1B
Scouting Limmen - 1D
Scouting Lucas - 1E
Scouting Lunteren - 1A
Scouting Maarten van Rossum - 1F
Scouting Maggy Lekeux Laren-Eemnes - 1C
Scouting Malden - 1D
Scouting Marco Polo Delft - 1E
Scouting Marsua - 1E
Scouting Martin Luther King - 1A
Scouting Meppel - 1B
Scouting Montfoort - 1C
Scouting Moordrecht - 1B
Scouting Nederland (landelijke administratie) - 1B
Scouting Nieuw Einde - 1E
Scouting Novo Mundo - 1B
scouting ootmarsum - 1D
Scouting Paulus - 1A
Scouting Paulus Delft - 1B
Scouting Peerke Donders - 1A
Scouting Pius XII - 1D
Scouting Raamsdonksveer - 1B
Scouting Raboes - 1C
Scouting René Höppener - 1E
Scouting Rijpelberg - 1B
Scouting Rudyard Kipling - 1D
Scouting Rurik Heiloo - 1C
Scouting Satoko Kitahara - 1C
Scouting Scherpenzeel e.o. - 1A
Scouting Schinnen - 1C
Scouting Schutgraaf Arnhem - 1D
Scouting Sint Joris Ridderkerk - 1E
Scouting Sint Martinus Breda-West - 1C
scouting someren - 1F
Scouting St. Salvius - 1B
Scouting Stratum - 1B
Scouting Tarcisius - 1D
Scouting Texel - 1A
Scouting Titus Brandsma - 1D
Scouting Traianus - 1E
Scouting Uotha - 1A
Scouting Ussen - Oss - 1D
Scouting Vasanta - 1C
Scouting Zevenbergen - 1B
Scoutinggroep de Esdoorn - 1D
Scoutinggroep De Stutters - 1F
Scoutinggroep Lambertus Etten-Leur - 1A
Scoutinggroep Lido '76 - 1D
Scoutinggroep Minerva - 1E
Scoutinggroep Ontdekkers - 1B
Scoutinggroep President Steyn - 1F
Scoutinggroep Sint Maarten - 1F
Scoutinggroep Waterland - 1E
Sint Jorisgroep 5 - 1C
Sint Monulphusgroep - 1E
Sint Rafael - 1E
Sint Vincentius - 1A
St Hubertus Terwinselen - 1E
st Martin Gasmangroep - 1B
St. Augustinusgroep - 1D
St. Bonifaasgroep Rijen - 1A
St. Oswaldusgroep - 1F
St. Sc.Clifford Reichert - 1B
St. Scouting Maria Goretti - 1D
St. Scouting Winterswijk van Starckenrodegroep - 1D
St. Stanislaus - 1D
St.Scouting Oud-Beijerland - 1A
St.Scouting Saffatin Maurik - 1F
St.Zeeverkenners Gabrielgroep - 1C
stanley - 1E
Studentenscouting Amsterdam - 1B
Tapawingo - 1F
Thomas More groep - 1D
Thorheimgroep Doorn - 1D
Tjarda Hillegom - 1E
Vaandrig Leppink Groep - 1B
van Brederode - 1C
van Heeckeren van Kell - 1A
Van Speijkgroep - 1B
Vereniging Scouting Maurits - Viool - 1D
Vereniging Scouting Paulus - 1E
Voortrappersgroep - 1D
Westenenk groep - 1C
Zeeverkennersgroep Brandaen - 1E
Zona - 1B

The Field

Admiraliteit 23 Haaks Gronden - 2F
Albert Schweitzergroep - 2A
Arooda - 2F
Athabascan - 2C
Bas't Hart - 2A
Bernisse - 2A
Cornelis Tromp Groep 14 - 2F
Corvus Corone - 2G
Cranenborghgroep - 2D
De Damherten - 2D
De Geuzen - 2F
de IJsselgroep - 2F
De Jaguars - 2A
De Meridiaan - 2G
De Peelspeurders - 2D
De Tubanten - 2C
De Vliegende Pijl - 2F
De Watergeuzen - 2F
De Zwervers - 2D
Die Robben - 2D
don bosco groep scouting ursem - 2G
Dr. Ariens-Buettegroep - 2B
Dr. Ariënsgroep - 2F
Dr. Saal van Zwanenberg - 2C
Dr.Ariens-Ingridgroep - 2G
Elfregi Helen Keller - 2E
Eliboegroep Scouting Vinkeveen - 2D
Flevo-Scouts - 2G
Fons Olterdissen - 2F
Franciscus Lodewijkgroep - 2F
Gelre Groep - 2C
Gillesa-groep - 2C
Gorinchemse Zeeverkenners - 2G
H.J.B. Llanos - 2B
Hannie Schaft Groep - 2A
Hanzeluiden - 2F
Hélène H. Wilkensgroep - 2D
Hendrik van Halewijn - 2F
Henri Dunant / Florence Nightingale - 2D
Hertog van Gelregroep - 2C
HIT Mook - 2D
Hoeve Ypenburggroep - 2F
Hopman Masselman Groep - 2A
IJmondtrekkers - 2D
Jan van Hoof-groep - 2C
Jan van Hoofgroep - 2D
Jeanne d'Arc & St Ludger - 2D
jhr schimmelpenninck - 2D
Johan & Cornelis de Witt - Medo - 2C
jonko groep - 2B
Jubam - 2B
kameleon groep sc vasse eo - 2G
karmijngroep - 2G
Kazan de wolfgroep - 2D
Keizer Karel Groep - 2F
Kizito - 2D
Klaas Kittengroep - 2B
kompasnaald gorssel - 2D
Kon-Tiki - 2D
Landelijke plusscouts - 2E
Langenberg-ede - 2G
Luchtvaartgroep - 2F
Luctor et Emergo 'De Blauwe Reigers Twente' - 2G
Macdonald - 2F
Manitoba - 2A
Marca Appoldro - 2D
Menno Simonsz Scouting - 2A
Mgr Bekkersgroep - 2B
Mr. van Daalgroep - 2E
Nienoord, St. Scouting - 2D
Norvicus - 2D
Olivier van Noort Rotterdam - 2F
OPV-Schoonoord - 2G
Osbornegroep - 2F
Pastoor Vroomansgroep - 2E
Paulus & Petrus Dondersgroep - 2D
Pieter Maritz - 2D
pioniers oude mijnstreek - 2E
Prinses Amalia Groep - 2F
Prinses Irene Groep 45 - 2B
Prinses Margriet - 2A
Reggegroep - 2F
Regio Haarlem - 2F
Regio Neder Veluwe - 2G
Regio Scouting Zeeland - 2F
Regio ZON - 2F
Regio Zuidoost-Brabant - 2D
Rhedense Pioniers - 2C
Ridder van der Maelstede - 2B
Ridderhof - 2C
Rover Crofts Groep - 2D
Rythovius - 2C
Salwega groep - 2C
Sc St Lambertus Blerick - 2G
sc st Maarten/Hildegard - 2D
Sc.Burg.Welschen Meerhoven - 2C
Scouting 'Schultegroep' Diever - 2D
scouting 't jagertje hulst - 2G
Scouting "de Woutergroep" Deest - 2C
scouting 63 leimuiden - 2E
scouting A 15 - 2C
Scouting A.P.V. - 2D
Scouting Albert Schweitzer - 2G
Scouting Alblasserdam - 2A
Scouting Albrandswaard - 2B
Scouting Allart van Heemstede - 2C
Scouting Alverna - 2B
Scouting Amicus - 2A
Scouting Anne Frank & St. Nicolaas - 2C
Scouting Bennekom - 2A
Scouting Berghem - PG Frassati - 2A
Scouting Bernadette Goes - 2D
Scouting Bladel - 2B
Scouting Boxtel - 2C
Scouting Brigitta - 2F
Scouting Columbus - 2E
Scouting Cuijk - 2D
Scouting De Lier - 2E
Scouting de Rietkampers - 2C
Scouting Deurne - 2C
Scouting Die Wiltgraeff - 2B
Scouting Dirk Duyvel - 2F
Scouting Discovery - 2E
Scouting Dn Hartel - 2F
Scouting Don Bosco Mook - 2D
Scouting Don Bosco Soest - 2C
Scouting Don Garcia Moreno - 2C
Scouting Dr. Akkermansgroep - 2B
Scouting Duiven - 2G
Scouting Elfregi Zaanstreek - 2G
Scouting Erasmus Oosterhout - 2A
Scouting Ernst van Kempengroep - 2C
Scouting Esjeeka - 2F
Scouting Flevo - 2G
Scouting Frama - 2G
Scouting geffen - 2A
Scouting Ginneken - 2B
Scouting Goedereede - 2A
scouting graaf bernadotte I - 2C
Scouting Haagse Beemden - 2F
Scouting Haagse Hout - 2F
Scouting Hamaland - 2G
Scouting Hedera - 2E
Scouting Heenetrecht - 2E
Scouting Heesch - 2C
Scouting Hellevoetsluis - 2A
Scouting Hertog Jan van Brabant - 2B
Scouting Hiawatha - 2F
Scouting Hoogerheide - 2E
Scouting Hoogvliet - 2C
Scouting Hubovra - 2D
Scouting IJsselgroep - 2D
Scouting Impeesa - 2A
Scouting Irmin-Taweb - 2E
Scouting James Lovell - 2D
Scouting Jan Campert Groep - 2F
Scouting Jan van Hoof - 2E
Scouting Jan van Speyk - 2E
Scouting Jan Wandelaar - 2F
Scouting JL Die Bogeheimers - 2F
Scouting Johannes Vianney - 2B
Scouting Jorisgroep Oudewater - 2E
Scouting Jutters Willemsoord - 2D
Scouting Kagiwepi - 2F
SCOUTING KIZITO GROEP - 2F
Scouting Krommenie - 2D
Scouting LAROS - 2D
Scouting Laurentius - 2F
Scouting Leonardus - 2G
Scouting Lord Baden-Powell - 2F
scouting maasland - 2E
Scouting Made - 2C
scouting manresa - 2D
Scouting Mariagroep Oosterhout - 2B
Scouting Mierlo - 2D
Scouting Mill - 2B
Scouting Mira Ceti - 2C
Scouting Mondriaan - 2C
Scouting Nijkerk - 2E
Scouting Nunspeet - 2C
Scouting Oisterwijk - 2F
Scouting Oostburg - 2D
Scouting Oud Best - 2G
Scouting Panoord - 2C
Scouting Pere Kersten Stratum - 2D
Scouting Petrus en Paulus. - 2C
scouting puttershoek - 2F
Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk - 2F
Scouting Ravenstein - 2B
Scouting Regio de Baronie - 2D
Scouting Rhenova - 2F
Scouting Rijsbergen - 2C
Scouting Roothaangroep - 2C
Scouting Schaijk - 2C
Scouting Sint Joris - 2E
Scouting Sint Jozef Sittard - 2D
Scouting St Franciscus - 2F
scouting st paulus venlo - 2D
Scouting St. Jansgroep Sprundel - 2B
Scouting St. Jozef - 2D
Scouting St. Jozef (Deurne) - 2F
Scouting St. Jozef & Emerentiana - 2A
Scouting St. Pancratius/Maria Immaculata Erica - 2D
scouting st.lambertus - 2F
Scouting Starrenburg Groep 38 - 2A
Scouting Steenbergen - 2A
Scouting Tarcisius Ede - 2F
Scouting Titus Brandsma - 2B
Scouting van Maasdijk - 2D
Scouting Veghel - 2C
Scouting Volkel - 2A
Scouting WABO - 2D
Scouting Welten - 2B
Scouting Willem Alexander groep - 2D
Scouting willibrord - 2F
Scouting Woezik - 2C
Scouting Zetten - 2F
Scoutinggroep 'De Bison' - 2E
Scoutinggroep De Markesteen - 2F
Scoutinggroep Hillegersberg - 2D
Scoutinggroep JJB - 2F
Scoutinggroep Mercury - 2F
Scoutinggroep St. Joris - 2F
Scoutinggroep Valeouwe - 2G
Scoutinggroep Zuylensteyn - 2F
Scoutingvereniging de Schouw - 2F
Soekwa - 2D
st sc Honselersdijk - 2F
st sc st christoffel - 2D
st scouting vught-noord - 2A
St Werenfridusgroep - 2D
St Willibrordgroep - 2C
St. Anthonius - 2D
St. Jozef - 2G
St. Radboud - 2D
St. Stanislaus Kostka - 2B
St.Tarcisius - 2G
St.Paulus - 2G
Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell - 2G
StellaMaris St.Willibrordus - 2G
Stoevelaargroep - 2A
Team Gilwell - 2F
Team Labelterreinen - 2F
the Buffalo's - 2D
Titus Brandsmagroep - 2C
Tjarda - 2F
Vaandrig Lengton Groep - 2F
van Swietengroep - 2D
van Wassenaer van Obdam - 2F
Van Weerden Poelman - 2C
Van Woesikgroep Wassenaar - 2F
Velpsche Woudloopers en de Olmen - 2F
Vereniging Prins Willem van Oranje - 2A
Vereniging Scouting Klaas Toxopeus - 2E
Vereniging Scouting St. Willibrord Goirle - 2B
Verkennersgroep St. Hubertus - 2A
Victorie - 2D
Wartburggroep - 2F
Waterscouting Paul Kruger - 2A
waterscoutinggroep Pocahontas - 2D
Wiawaha-Beverwijk - 2F
Willem de Zwijger - 2C
Zuiderkruis - 2F
ZV de Batavieren - 2D